Používáte zastaralý prohlížeč, ve kterém se stránky nemusí zobrazovat správně. Nainstalujte si prosím novou verzi vašeho prohlížeče. Stáhnout jej můžete zde Stáhnout nový prohlížeč
Hledám nemovitost Nabízím nemovitost

Typ

Mám zájem

Typ nemovitosti

Lokalita

Velikost

Maximální cena

Průvodce prodejem Vaší nemovitosti


Návštěva realitního makléře

 • Makléř Vás navštíví a společně s Vámi prohlédne prodávanou nemovitost, zhodnotí její stav, prodejnost a navrhne nejlepší prodejní strategii

Stanovení optimální ceny prodeje

 • Po prohlídce nemovitosti Vám makléř poradí se stanovením optimální ceny, za kterou bude nemovitost reálně prodejná

Zhotovení fotodokumentace

 • Součástí první návštěvy nemovitosti je zřízení kompletní fotodokumentace, která bude prezentována u inzertních partnerů. Fotodokumentace je jedním z nejdůležitějších nástrojů prodeje.

Podpis zprostředkovatelské smlouvy

 • Abychom mohli nemovitost nabízet, musíme mít Váš souhlas a k tomu slouží zprostředkovatelská smlouva. Stejně tak slouží k tomu, abychom specifikovali majitele nemovitosti, nás jako zprostředkovatele, nemovitost jako takovou a cenu, za kterou se bude nabízet. Spolupracovat s námi lze na základě smlouvy exkluzivní a neexkluzivní.

Prezentace nemovitosti

 • Vaše nemovitost bude prezentována na internetu, ale i v tisku. Vybrané nabídky jsou prezentovány ve vývěskách. Vybrali jsme nejúčinnější inzerci, tisk a nejnavštěvovanější realitní portály.

Prohlídky nemovitosti se zájemci a potencionálními kupci

 • Po obeznámení klienta se stavem nemovitosti je domluvena prohlídka nemovitosti v termínu, který majiteli i zájemci vyhovuje. Pokud je prohlídka vedena bez účasti majitele, je o ní vždy informován. O každé prohlídce se zájemci vede makléř tzv. protokol o prohlídce, kde je zaznamenáno kdy a s kým prohlídku konkrétní nemovitosti absolvoval.

Kompletní právní servis ve spolupráci s advokátní kanceláří

 • Pokud o nabízenou nemovitost projeví potencionální kupec seriózní zájem, je mezi ním a realitní kanceláří sepsána rezervační smlouva a uhrazena rezervační záloha na koupi nemovitosti. V tomto okamžiku objednáme vypracování příslušných smluv u advokátní kanceláře. Návrhy smluv jsou předloženy oběma zúčastněným stranám k připomínkování a poté se obě strany setkávají při jejich podpisu v realitní kanceláři.

Úschova financí na vypořádání kupní ceny

 • Peníze na koupi nemovitosti složí kupující do advokátní úschovy – tato služba je pro naše klienty bezplatná. Po dodržení všech podmínek ve smlouvě je kupní cena vypořádána odesláním financí na účet prodávajícího.

Zpracování hypotečních úvěrů našimi finančními poradci

 • Pokud budete koupi nemovitosti financovat z úvěru, bude Vám nápomocen některý z našich spolupracujících finančních poradců.

Úřední odhad a daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí

 • V případě prodeje nemovitosti v osobním vlastnictví je kupující povinen zaplatit daň z nabytí nemovitých věcí. V rámci našich služeb Vám vypracujeme daňové přiznání a v případě zájmu Vám zprostředkujeme vypracování znaleckého posudku.

Předání nemovitosti kupujícímu

 • Nemovitost prodávající předá kupujícímu za přítomnosti makléře a o tomto úkonu je sepsán předávací protokol. V protokolu jsou zapsány stavy energií, případné závady, inventář.

Pokud je nemovitost zatížena právními vadami (zástava, exekuce,..), řešíme vše se spolupracující advokátní kanceláří. Nejdůležitějším kritériem celého obchodu je bezpečnost pro obě strany - jak pro prodávající, tak pro kupující - a tím samozřejmě i jejich spokojenost. Neposledním kritériem pro klienty je úspora času, peněz a také nervů - u nás máte vše pod kontrolou, jsme odborníci na prodej nemovitostí.

 

Kontakt

Tel.: +420 581 277 754

E-mail: prerov@realitytrend.cz